Mahzen YayınlarıDüşüncenin Gücü
Mahzen YayınlarıDüşüncenin Gücü

Düşüncenin Gücü

İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : 70,00 ₺
İndirimli : 49,00 ₺

“İnsan düşüncelerin efendisi, karakterin biçimlendiricisi, koşulların, çevrenin ve kaderin yaratıcısı ve şekillendiricisidir.”

İngiliz Yazar James Allen’ın “Tüm Zamanların En Çok Satan Kitapları” listesine giren Düşüncenin Gücü adlı eseri, milyonlarca insana ilham vermiştir. Kişisel gelişim konusunda Norman Vincent Peale, Denis Waitley ve Tony Robbins gibi çok sayıda çağdaş yazarı etkilemeyi başarmıştır. Yazar, “İnsan özünde ne düşünüyorsa, odur” der. İnsanın, yaşamına iyiyi ya da kötüyü çağırmasının kendi elinde olduğunu söyler. Yazarın tanımıyla, “Kendinize yardım etmenizi sağlayacak bir kitap.” “Düşünceli insanların cebinde taşıyabileceği bir arkadaş.” Olumlu düşünmenin gücüne inanıyorsanız, ancak bu gücü yaşamınıza nasıl uygulayabileceğinizi bilmiyorsanız, cevabı bu kitaptadır. Düşüncelerimiz ile hayatımızın seyrettiği yön arasındaki doğrudan bağlantıyı açıklar. Siz de - şimdiye dek - sadece hayal ettiğiniz kişisel başarıya erişmek için zihninize nasıl hükmedeceğinizi bu kitapla öğrenebilirsiniz.

“Düşünceleriniz ne ise, gerçek benliğiniz odur ve etrafınızdaki hem canlı hem de cansız dünya düşüncelerinizin belirlediği giysiyi giyer.”

 

 

Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR