Teslimat Koşulları

Lopus Yayınevi’nin Türkiye içi gönderilerde teslimatçı firma Ptt Kargo’dur.

Lopus Yayınevi gerek duyduğunda daha hızlı gönderimde bulunmak amacıyla kargo firması değişikliği yapabilir.

Lopus Yayınevi müşteri memnuniyeti nedeniyle yapılan değişik için ek bir ücret talep edilmez. Ortalama teslim süreleri: Özel Kargo Şirketi`yle tahmini 1-3 gündür.

 

Kargo bedellerinin belirlenmesi;

Kargo bedelini belirleyen üç parametre vardır.

• Seçtiğiniz ürünlerin toplam ağırlığı. (Her bir ürünün veri tabanında kayıtlı olan ağırlığı kullanılarak toplam ağırlık sipariş sürecinde otomatik olarak hesaplanmaktadır.)

• Paketinizin teslim edileceği yer.

• Türkiye içi gönderilerde teslimatçı firma Ptt Kargo’dur. Teslimattan kaynaklanan problemler Özel Kargo Firması ile yapılan gönderilerde, taşıma sırasında paketin zarar görmesi durumunda zarar Lopus Yayınevi tarafından telafi edilir. (Yurtdışı Posta Servisi sigortasız gönderi yaptığı için bu teminat söz konusu değildir) Zarar görmüş paket durumunda; Zarar görmüş paketler teslim alınmayarak teslimatçı firmaya tutanak tutturulmalıdır. Eğer teslimatçı firma yetkilisi paketin hasarlı olmadığını düşünüyorsa, orada paketin açılarak ürünlerin hasarsız teslim edildiğini kontrol ettirme ve durumun yine bir tutanakla tespit edilmesini isteme hakkınız vardır. Paket tarafınızdan teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini layıkıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır. Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, durum, tutanağın sizde kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda Lopus Yayınevi’ne bildirilmelidir. Lopus Yayınevi en kısa sürede yeni ve sağlıklı bir teslimatın gerçekleşmesini sağlayacaktır. Size teslim edilen ürünler ilgili herhangi bir probleminiz durumunda bilgi@lopuskitap.com eposta adresini kullanarak Lopus Yayınevi online biriminden bize ulaşabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR